Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-03-04

Kiek kainuoja e. verslas Lietuvoje (pirma dalis)

Publikuota: internetas


Pastaruoju metu padaugėjo parduodančių verslą, kaip teigė viena iš įmonių skelbianti apie parduodamus verslus sakė, kad ypač padaugėjo ir parduodamų interneto svetainių. Taigi nusprendžiau pasidomėti už kokią kainą ir kokios interneto svetainės parduodamos. Iš ties turiu prisipažinti, kad sunkiai sekėsi rasti. Labai skurdūs parduodamų svetainių aprašymai, kartais iš vis jų nėra, arba nepristatoma kokia svetainė parduodama, tik paskelbta kaina.


Apsilankęs svetainėje btrader.lt nelabai ką įdomaus radau, tačiau  ką radau tai būtų visiem žinomas centai.lt. Už jį prašoma 30 000lt. Iš ties kaina atrodo nedidelė, palyginus, kad jie turi net 22.000 registruotus vartotojus. Labai įdomu ar kas ryšis atgaivinti šią svetainę, juolab, kad jos viena po kitos užsiveria. Štai bid.lt kaip buvo kabėta, taip ir įvyko, ji kovą 5 dieną užsidaro. Galima spėti, kad su dideliu nuostoliu.


Parduodama ir e. Parduotuvė  perkugps.lt prekiaujanti navigacijomis, jos kaina 500lt. Iš ties kaina juokinga, nes bent truputį besigaudantis e-versle supranta, kad vien sistemos įdiegimas kainuoja gerokai daugiau…


Už 4 000e arba maždaug už 14 000lt galime įsigyti apklausų sistemą e-apklausa.lt. Negalėčiau pasakyti, kad projektas prastas. Šią apklausos sistemą esu bandęs ir iš ties ji nebloga, tačiau iš ko išlaikyti šį projektą? Iš reklamos? Kažkaip būtų sunku patikėti, nes auditorija labai plati, todėl reikėtų ir labai didelio lankomumo, kurio vargu ar būtų galima pasiekti…


Taigi tiek trumpai pirmoje šio įrašo dalyje. Antrajame aprašysiu apie įdomesnius ir kur kas didesnę vertę turinčius parduodamus e.projektus.


Atgal į: Kiek kainuoja e. verslas Lietuvoje (pirma dalis)