Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-03-05

Lietuvoje veiklą pradeda didžiausias „Oracle“ distributorius Rytų Europoje

Publikuota: idomu


Šiandien Lietuvoje oficialiai veiklą pradeda didžiausias Rytų Europoje „Oracle“ partneris - IT bendrovė „FORS Europe“. Daugiau nei 300 partnerių tinklą Rusijoje ir NVS šalyse suformavusi FORS kompanija ateina į Baltijos šalių rinką taip pradėdama plėtrą Centrinės Europos kryptimi.


Pirmoji FORS holdingo kompanija įkurta Maskvoje 1991 metais ir per trumpą laiką tapo pagrindiniu šalyje JAV programinės įrangos milžinės „Oracle“ partneriu. Jau 2000 metais FORS pasiekė aukščiausią „Oracle“ partneriams suteikiamą kvalifikacijos lygį. Tuo metu FORS buvo viena pirmųjų tokį sertifikatą gavusių įmone Centrinėje Rytų Europoje, visoje Europoje jų buvo tik 11, pasaulio mastu – tik 20.


„FORS verslo modelis – pridėtinę vertę kuriančio platintojo, kuris užsiima rinkos dalyvių švietimu ir pagalbos partneriams teikimu - pasiteisino Rusijoje ir kitose NVS šalyse, todėl buvo nuspręsta jį plėsti į Europos Sąjungos šalis,“ – sako UAB „FORS Europe“ regiono vadovas Osvaldas Varnas. Pasak jo, pirmuoju etapu kompanija įkūrė padalinį Šveicarijoje, vėliau - Didžiojoje Britanijoje. Šiais metais įsteigtos atstovybes Baltijos šalyse ir taip pradėta plėtra Centrinės Europos kryptimi.


FORS dirba išskirtinai su „Oracle“ technologijomis ir veikia kaip pridėtinę vertę kuriantis platintojas (angl. value added distributor), t.y. kompanija kuria ilgalaikius ryšius su „Oracle“, rūpinasi partnerių bendruomenės vystymu ir palaikymu, dirba su „Oracle Partner Network“ (OPN) programomis. FORS užduotis – padėti partneriams žengti pirmuosius žingsnius „Oracle“ bendruomenėje, kad šis procesas praeitų sklandžiai ir partneris netrukus galėtų naudotis „Oracle“ partnerio statuso teikiama nauda. Esamiems „Oracle“ partneriams „FORS Europe“ padės plėsti siūlomų sprendimų spektrą ir didinti pardavimus.


Naujai įkurtai bendrovei UAB „FORS Europe“ Lietuvoje vadovaus ilgus metus IT srityje dirbantis Osvaldas Varnas, kuris pastaraisiais metais buvo atsakingas už „Microsoft“ tarnybinių stočių ir programavimo priemonių verslą Lietuvoje. „FORS Europe“ pati nesiims diegti „Oracle“ ar kitų technologijų galutiniams vartotojams, nekonkuruos su kitais „Oracle“ partneriais.


Pasak O. Varno, „FORS Europe“ užima išskirtinę vietą „Oracle“ partnerių ekosistemoje. „Iki šiol Lietuvoje nebuvo kompanijos, kuri padėtų partneriams tapti „Oracle“ partnerių tinklo (OPN) nariais, kelti specialistų kvalifikaciją, gauti pagalbą, užtikrinančią maksimalų partnerystės efektyvumą ir plėsti teikiamų sprendimų krepšelį „Oracle“ technologijų ir produktų pagrindu,“ – sako O. Varnas.


Atgal į: Lietuvoje veiklą pradeda didžiausias „Oracle“ distributorius Rytų Europoje