Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-02-26

Kas geriau pigiau ar lengviau?

Publikuota: E.parduotuves


Atsidarė nauja, bet gan keista elektroninė parduotuvė, kurią nežinau ar galėtume tokia pavadinti nes ji siūlo pasirinkti viena produktą iš trijų. Šį e-shopą galime pasiekti adresu www.pirkpaprastai.lt


 


Ši El. Parduotuvė labiau manyčiau tinka tokiems žmonėms, kuriems reikia tik kažkokio tai daikto, tačiau jam nėra labai svarbi nei jo kaina nei techniniai parametrai. Todėl, galvoju, kad tokia parduotuvė labiau skirta mažiau susigaudantiem naujausiuose technologijose arba vyresnio amžiaus žmonėm, tačiau tokie asmenys nemanau, kad apsipirkinėja initernetu ir todėl toks prekybos modelis kuris yra gan paplitęs užsienyje, kažin ar pasiteisins ir čia Lietuvoje.  


 


Na išskyrus, jei pirkėjas čia kaip tik ras tą prekę kurios norėjo ir ji bus pigiau nei kitur, tai kodėl neįsigyti? Bet pirma pažiūrime ar tikrai bus pigiau… Kainų palyginimui išsirenku kelias prekes. Pirmasis tebūnie nebrangus mobilusis telefonas nokia 1650, modelis labai paprastas, tai ir kaina jo nėra didelė, vos 159,10lt tačiau palyginkim su kita parduotuve, tarkime viena iš didesnių mobiliųjų telefonų parduotuvių mobili.lt. Čia kaina 150lt. Pasirinkime prekę iš kitos kategorijos, tebūnie USB raktas Corsair 32GB, Jo kaina 268.59lt. Palyginkime su kita tarkime icg.lt, kaina vėl mažesnė 259.99lt. Na liko paskutinė galimybę pasitaisyti. J Paimkime GPS imtuvą TOMTOM GO730 jo kaina pirkpaprastai.lt yra 1371.26lt Palyginti nėjau į  bms.lt jo kaina ten tik 1199.90.lt Rezultatai nuvylė… Prekės pasirinkau bet kokias ir ėjau palyginti į bet kokią į galvą šovusią parduotuvę, rezultatus matote patys.


 


Informacijos apie pirkimą ir pristatymą labai mažai, neaišku nei kiek užtruks siuntimas.


 


Ši elektroninė parduotuvė vargu ar padės Jums sutaupyti, tačiau labai tikiuos padės lengvai ir greitai apsipirkti.


 


Atgal į: Kas geriau pigiau ar lengviau?