Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-07-08

Geriausi Lietuvos fotografų darbai - ctrl.lt

Publikuota: internetas

Naujas projektas ctrl.lt – Geriausi Lietuvos fotografų darbai.

“Genialumas slepiasi paprastume - šia mintimi tikėdami, mes kūrėme naują interneto svetainę ctrl.lt. Kuri nuo 2009.04.03 startuoja, kaip geriausius Lietuvos fotografų darbus pristatanti interneto svetainė.

Šis naujas projektas iš kitų išsiskirs tuo, kad bus talpinami tik Lietuvos profesionalių fotografų darbai, o vertinti ir komentuoti teisę turės visi ctrl.lt svetainės lankytojai. Tikimės, kad svetainės svečiai ir dalyviai išliks objektyvūs ir tolerantiški fotografų atžvilgiu.

Šiuo metu fotografai darbus galės talpinti keliuose skirtinguose kategorijose: augmenija, gamtovaizdžiai, miestai, gyvūnai, žmonės, abstrakcija, portretai, objektai ir makro, o gausėjant darbams daugės ir kategorijų. Kadangi kiekvienas darbas bus vertinamas, svetainės skiltyje „Geriausi dabai“ galėsime sužinoti, kokie šiuo metu darbai pirmauja, kiek už juos balsuota. Taip pat yra skiltis - „Pasiūlyk fotografą“, kurioje kiekvienas užpildęs atitinkamus laukelius, galės pakviesti, jų manymu nusipelniusį čia savo darbus publikuoti fotografą.

Ateityje planuojame plėstis, įdėti naujų kategorijų, rengti virtualias parodas, konkursus.

Tai gi tikimės, kad ctrl.lt svetainė išpopuliarės tarp fotografų ir padės suburti profesionalių, fotografija užsiimančių žmonių bendruomenę, bei skatins foto mėgėjus kurti ir tobulėti, sekant jų pavyzdžiu.”

Patiko (0)


Atgal į: Geriausi Lietuvos fotografų darbai - ctrl.lt