Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-05-02

It verslas Turn off

Publikuota: Kita

Sveiki,
Turiu liūdną žinią tiek jums (prenumeratoriams) ar šiaip daugiau nei kartą, du, čia užsukusiems skaitytojams. Dėl didelio darbų krūvio , tinginio :) ir šiaip įvairių kitų smulkių priežasčių nustoju vystyti savo pirmąjį it verslo blogą. Šiandien jam sukanka lygiai vieneri metai. Iš tiesų nesitikėjau, kad taip ilgai pavyks man šioje sferoje išsilaikyti.
Per šiuos metus sukaupiau 130 prenumeratorių, keliolika tūkstančių lankytojų, apie pusšimtį komentarų. Tai nėra dideli skaičiai, tačiau jau šis tas.
Norėčiau padėkoti http://www.nezinau.lt kuris savo blogoramomis apie mano blogą pranešdavo daugybei lankytojų. http://www.blogologas.lt kuriame stebėdavau prenumeratorių skaičių ir lygindavau su kitais :) taip pat kitiems, kurie apie mane rašė, davė patarimus pasiūlymus. Ačiū skaitytojam kurie lankėsi ir nepatingėdavo retkarčiais pakomentuoti. :)
Nesakau sudie, sakau iki pasimatymo… :‘)

Patiko (0)


Atgal į: It verslas Turn off