BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Elektroninė parduotuvė už 170lt per mėnesį. Pokalbis su verskis.lt 


Seniai troškote atsidaryti el. parduotuvę ir pradėti suktis e-versle, tačiau neturėjote pakankamai žinių ir lėšų tai įgyvendinti? Nuo šiol tai nebesvarbu, nes atsidarė nauja interneto svetainė verskis.lt, kurios dėka kiekvienas galės nuomotis el. parduotuvę už nedidelį mokestį per mėnesį ir gaus visą svarbiausią informaciją ir patarimus, kaip plėtoti šį verslą. Jeigu pasidarė įdomu, kviečiu jus susipažinti plačiau.


 


Prašau pristatykite kas per projektas yra www.verskis.lt?


 


Verskis.lt – tai elektroninių parduotuvių nuomos projektas.


 


Šis projektas buvo sukurtas versliems žmonėms, seniai svajojusiems pradėti savo verslą internete.


 


Motyvai, skatinantys pradėti elektroninį verslą su Verskis.lt: 1. Viskas vienoje pakuotėje

Elektroninės parduotuvės platforma, domeno adreso suteikimas, dizaino sprendimas, elektroninės parduotuvės priegloba (hosting), prijungimas prie elektroninių mokėjimo sistemų ir palaikymas – visa tai, ko reikia e-verslo startui. 1. Žinios (know-how)

Norint sukurti sėkmingą e-verslą nuo nulio, reikia turėti žinių daugelyje sričių – vadyba, rinkodara, reklama, IT, teisinis reguliavimas. Tačiau verslininkui nebūtina išmanyti visas sritis, nes tam yra verskis.lt komanda. Ji apmokys naudotis sistema ir vėliau kas mėnesį konsultuos, kaip vystyti e-verslą. Tai leidžia galvoti tik apie pagrindinius procesus. 1. Prieinamas IT sprendimas ir jo palaikymas

Įsigyti kokybišką IT sprendimą nėra pigus malonumas, o net ir išleidę solidžią pinigų sumą negalite būti tikri, ar tai atsipirks ir per kiek laiko. Verskis.lt už nedidelį mėnesinį mokestį leidžia išsinuomoti el.parduotuvės platformą su visišku jos palaikymu. 1. Tinkamas Tavo verslui. Net ir beprotiškam

Ekonomikos vadovėliuose mus mokė, kad tikras verslas yra stambus, ilgalaikis, paremtas dideliu kapitalu. Tačiau mes manome, kad verslą vienija dvasia, todėl verskis.lt tinkamas ir Gariūnų prekeiviui, ir stambiam kapitalistui. Kokį e-verslo modelį bepasirinktum – net ir beprotišką – įgyvendink jį kartu su verskis.lt


 


Skaitydamas komentarus, pastebėjau, kad daug žmonių norėtų pirmiau išbandyti demo versiją. Norėčiau paklausti, kodėl jos nėra?


 


Vartotojo pusės demonstracinė versija atsiras netrukus. Vartotojai patys galės įsitikinti, koks tai yra vertingas produktas.


 


Kiek kainuoja išsinuomoti el. Parduotuvę?


Nuomos mokestis – 170 Lt / mėn.


Minimalus sutarties laikotarpis – 3 mėnesiai.


 


Ką gausime už šią sumą?


 


Į šią sumą yra įskaičiuota viskas, ko reikia elektroninio verslo startui: 1. Elektroninės parduotuvės platforma (optimizuota paieškos sistemoms),

 2. Domeno adreso suteikimas,

 3. Dizaino sprendimas,

 4. Elektroninės parduotuvės priegloba (hosting),

 5. Prijungimas prie elektroninių mokėjimo sistemų,

 6. Lankomumo statistikos suteikimas (prijungimas prie Google Analytics),

 7. * Reklamos sprendimas, apjungiantis visas mūsų talpinamas parduotuves – tokiu būdu įžengti į elektroninės komercijos rinką bus dar paprasčiau (* greitu metu).

 


Belieka patalpinti savo turinį (tekstus, iliustracijas, prekių bei paslaugų aprašymus ir pan.), pradėti reklamuotis bei pritraukti pirkėjus.


 


Jei klientas nuspręstų, kad nei vienas dizaino šablonas netinka ir norėtų pritaikyti prie sistemos savo dizainą, kiek tai kainuotų?


 


Kiekvienas nori būti išskirtinis ir mes tai palaikome. Standartiškai mes taikome 300-500 Lt mokestį už dizaino pakeitimą pagal kliento poreikius. Jeigu klientas įsigyja parduotuvę ilgesniam laikui – galime šį mokestį sumažinti.


 


Kuo yra naudingas toks sprendimas pradedantiesiems verslą internete?


 


Jis naudingas dėl savo visaapimančio pobūdžio – viskas vienoje pakuotėje, žinios (know-how), prieinamas IT sprendimas ir jo palaikymas bei tinkamumas įvairiausiam el.komercijos modeliui. Visa tai sąlygoja greitą įėjimas į rinką, nedideles išlaidas bei užtikrintumą, jog pasiūlytam produktui neatitikus poreikių, galimai prarandamos investicijos yra nedidelės.


 


Kaip manote, ar daug susidomės žmonių šiuo pasiūlymu, nes manau, kad sukurti el. parduotuvę nėra sunkiausias dalykas.


 


Sukurti paprastą el. parduotuvę nėra sunkiausias dalykas. Sukurti sėkmingą (universalią, optimizuotą, standartus ir įstatymus atitinkančią, praplečiamą bei palaikomą) parduotuvę – yra kur kas didesnis iššūkis. Todėl norime, kad mūsų klientai krizės metu savo lėšas investuotų ne į dar vienos brangios sistemos kūrimą, o į savo verslo vystymą.


 


 


Per kiek laiko pradeda veikti el. parduotuvė nuo paslaugų užsisakymo?


 


Administravimo panelę klientui suteikiame po poros dienų. Dizaino sprendimas ir jo derinimas


trunka iki savaitės laiko. Todėl teoriškai parduotuvė gali funkcionuoti jau vos po kelių dienų. Tiesa, visą šį procesą stabdo vienas laikui imlus procesas – didelio prekių kiekio įvedimas į duomenų bazę, kas jau priklauso nuo kliento.


 


Išliekant optimistinėje pusėje – 1000 prekių galima patalpinti per savaitę.


 


Kas jau pasinaudojo Jūsų paslaugomis ir kaip jiems sekasi?


 


Verskis.lt projektas yra labai naujas, tačiau jis jau turi klientų. Šiuo metu jiems yra kuriami dizaino sprendimai ir sėkmingai talpinamas prekių asortimentas. Šis pats variklis (su nedidėlėmis modifikacijomis) panaudotas ir kituose el. parduotuvių projektuose – tai zoo prekių parduotuvė zoospektras.lt ir meno galerija fructusartis.lt. Dar kelios renkasi dizaino sprendimą ir derina sąlygas, tad tikimės, jog bendradarbiausime. Artimiausiu metu bus paleisti dar 2 projektai – technikos pardavimas internetu bei kalėdinių suvenyrų prekyba.


 


Nereikėtų pamiršti, jog šio projekto pagalba galima ne tik parduoti prekes internetu bet ir rodyti jas kitiems, kaip reprezentatyvioje svetainėje. Remiantis vieno iš mūsų kliento zoospektras.lt žodžiais – labai dažnai į parduotuvę ateina žmonės su išsirašyta išankstinio mokėjimo sąskaita ir tiesiog paprašo viską sudėti į krepšelį.


 


 


Ar neplanuojate pasirašyti sutarčių su didmenininkais, kad bet kuris klientas galėtų be didesnio vargo iš kart prekiauti pasirinkta produkcija ir jam pačiam nereikėtų ieškotis tiekėjų?


 


Mes priėjome prie šio sprendimo kiek iš kitos pusės – nenorime būti didmenininkai internete. Norime kiekvienam klientui suteikti individualumo, o jau kuo prekiaus klientas – yra tik jo fantazijos vaisius (be abejo, paremtas ekonomine logika).


 


Taigi, jei atsirado susidomėjusių, nuo ko jiems viską reikia pradėti norit elektorinės parduotuvės?


Nuo pačio paprasčiausio dalyko – skambučio arba el. laiško mums. Toliau mes papasakojame klientui kokios yra mūsų sprendimo galimybės, apmokome kaip naudotis sistema. Laikui bėgant nuolat prižiūrime, konsultuojame ir rūpinamės savo klientais. Mums labai svarbu, kaip gyvuoja jų verslas, ne tik mūsų sistema. Mes atėjome į rinką ne kurti sistemų, o padėti klientams sukurti sėkmingą elektroninį verslą.


 


Dėkoju už pokalbį!

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Elektroninė parduotuvė už 170lt per mėnesį. Pokalbis su verskis.lt”

 1.   Anonimas rašo:

  Geras! Uz tokia kaina pradejus el versla visiskai nerizikuoji, plius turi pastovu uznugari.

 2.   Anonimas rašo:

  bet va is kur tu prekiu gaut :)

 3.   Anonimas rašo:

  svarbu kad yra toks sprendimas, nes tikrai turetu buti geras, moduliai geri, visa tech.aprupinima duoda… saunuoliai, sumaste gi

 4.   Cedric Riesenweber rašo:

  There are actually some intriguing points in time in this post but I don’t know if I see all of them center to heart. There is certainly some validity but I will take hold opinion till I look into it further. Very good write-up , thanks and we want a lot more!

 5.   Kacy Husmann rašo:

  I’m not sure why but this weblog is loading extremely slow for me. Is anyone else having this problem or is it a issue on my end? I’ll check back later and see if the problem still exists.

 6.   Merrill Osmer rašo:

  Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple tweeks would really make my blog stand out. Please let me know where you got your theme. Thank you

Rašyk komentarą