BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gal kam reikia nuolaidos?


 


Krizė verčia mus taupyti, o kad galėtume sutaupyti pirmiausiai laukiame išpardavimų ir nuolaidų. Kad jų ilgai nereikėtų laukti ir ieškoti atsidarė naujas projektas adresu nuolaidele.lt kuris iš ties jau sukaupė nemažą nuolaidų kiekį iš įvairių paslaugų bei prekių asortimento kuris sparčiai didėja.


 


Projektas įdomus tuo, kad be didelio vargo galime išsirinkti norimos įmonės nuolaidos kuponą, kurių beje yra įvairių nuo 10% iki 50%. Tuomet jį atsispausdini ir nusineši į prekybos vietą.


 


Norintiems patalpinti savo nuolaidų kuponą tereikia duotu el.pašto adresu nurodyti logotipą, kokia nuolaida bus taikoma su nuolaidele.lt kuponu, kam bus suteikiama nuolaida, iki kada galioja pasiūlymas, Jūsų internetinės svetainės adresas ir vienas sakinys apie Jūsų įmonę ir jos veiklą.


 


Manau labai šaunus unikalus ir įdomus darbas, kurio jau seniai reikėjo mūsų lietuviškam internetui, kuris pūva vienas nuo kito plagijuotais ir jau nebeįdomiais projektais. :)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Gal kam reikia nuolaidos?”

  1.   medutis rašo:

    tiesą sakant, ir šis projektas nėra kažkas naujo. Esu ir lietuviškus matęs gal kokius 2-3 tokio pobūdžio

  2.   Anonimas rašo:

    Leituvoje visisko analogo kaip ir nera, cia kaip suprantu dedamos nuolaidos skirtos tik nuolaidele.lt svetainei. Tai jei is tiesu igyvendins sita veiksma, gal ir turesime kaip kazkas rase "Kaip isgyventi be laisvalaikio korteles " ;) O sekme kaip ir visur priklauso nuo turinio !

  3.   Kaycee Kakos rašo:

    Utile article peut I à traduire Tchèque pour mon blogs abonnés ? Si c’est acceptable de quel type reconnaissance t’adapterait meilleur ?

Rašyk komentarą