BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kiek kainuoja e. verslas Lietuvoje (pirma dalis)


Pastaruoju metu padaugėjo parduodančių verslą, kaip teigė viena iš įmonių skelbianti apie parduodamus verslus sakė, kad ypač padaugėjo ir parduodamų interneto svetainių. Taigi nusprendžiau pasidomėti už kokią kainą ir kokios interneto svetainės parduodamos. Iš ties turiu prisipažinti, kad sunkiai sekėsi rasti. Labai skurdūs parduodamų svetainių aprašymai, kartais iš vis jų nėra, arba nepristatoma kokia svetainė parduodama, tik paskelbta kaina.


Apsilankęs svetainėje btrader.lt nelabai ką įdomaus radau, tačiau  ką radau tai būtų visiem žinomas centai.lt. Už jį prašoma 30 000lt. Iš ties kaina atrodo nedidelė, palyginus, kad jie turi net 22.000 registruotus vartotojus. Labai įdomu ar kas ryšis atgaivinti šią svetainę, juolab, kad jos viena po kitos užsiveria. Štai bid.lt kaip buvo kabėta, taip ir įvyko, ji kovą 5 dieną užsidaro. Galima spėti, kad su dideliu nuostoliu.


Parduodama ir e. Parduotuvė  perkugps.lt prekiaujanti navigacijomis, jos kaina 500lt. Iš ties kaina juokinga, nes bent truputį besigaudantis e-versle supranta, kad vien sistemos įdiegimas kainuoja gerokai daugiau…


Už 4 000e arba maždaug už 14 000lt galime įsigyti apklausų sistemą e-apklausa.lt. Negalėčiau pasakyti, kad projektas prastas. Šią apklausos sistemą esu bandęs ir iš ties ji nebloga, tačiau iš ko išlaikyti šį projektą? Iš reklamos? Kažkaip būtų sunku patikėti, nes auditorija labai plati, todėl reikėtų ir labai didelio lankomumo, kurio vargu ar būtų galima pasiekti…


Taigi tiek trumpai pirmoje šio įrašo dalyje. Antrajame aprašysiu apie įdomesnius ir kur kas didesnę vertę turinčius parduodamus e.projektus.

Rodyk draugams

komentarai (8) | “Kiek kainuoja e. verslas Lietuvoje (pirma dalis)”

 1.   JPoo rašo:

  labai gera tema. ir toliau reiketu judeti sia linkme. e-varslas dar tik ateina i lietuva.

 2.   Zodynas rašo:

  Sutinku su autorium.

 3.   Kristen Nush rašo:

  Sehr nützlich Pfosten kann i in Arabisch für mein Aufstellungsorte Besucher? Danke

 4.   Callie Sykes rašo:

  „Nusprendėme patikrinti, ar rejonizacijos epochos gelmėse pakankamai daug galaktikų“, – sako Richardas Ellisas iš Kalifornijos Technologijos instituto Pasadenoje.

 5.   Gold Price rašo:

  Šiuo metu fotografai darbus galės talpinti keliuose skirtinguose kategorijose: augmenija, gamtovaizdžiai, miestai, gyvūnai, žmonės, abstrakcija, portretai, objektai ir makro, o gausėjant darbams daugės ir kategorijų. Kadangi kiekvienas darbas bus vertinamas, svetainės skiltyje „Geriausi dabai“ galėsime sužinoti, kokie šiuo metu darbai pirmauja, kiek už juos balsuota. Taip pat yra skiltis - „Pasiūlyk fotografą“, kurioje kiekvienas užpildęs atitinkamus laukelius, galės pakviesti, jų manymu nusipelniusį čia savo darbus publikuoti fotografą.

 6.   Ann Wolf rašo:

  Savarankiškai atliekamos kiekvieno skyriausapibendrinamosios užduotys, naudojamasiiliustracine medžiaga, papildomais informa-cijos šaltiniais.Akcentuojamas dėmesys į kiekvienos temosar potemės pagrindinę mintį. Ji fiksuojamatezėmis užrašuose arba kitoje vietoje.Užrašoma antraštėje data, kada peržiūrėtatema ar skyrius. Visi pasižymėjimai fiksuojamiatidžiai, jie neištrinami.

 7.   April Q. Hoover rašo:

  Kad ir kaip viskas gražu ir miela, laikas nuo laiko turi kas nors apkartint nuotaiką. Štai, kad ir praėjusį kartą įsėdus automobilin pajutau tokį kvapą, kurio su niekuo kitu nesupainiočiau (mat patirties jau turėjau anksčiau su kitu automobiliu) - graužikų išmatų. Ir buvau teisus - mano automobilyje, kurį laikau lauko garaže ir tik karts nuo karto pajudinu, susispietė pelės! Be savito nemalonaus kvapo salone, aptikau slyvų kauliukų, pūkų ir kitų “gėrybių”, kurios nedera automobilyje. Prasidėjo tikra kova už būvį. Po gero pusvalandžio jau vaikiausi porą peliukų po saloną. Ak jūs niekadėjai! Pridergė, mat mano džiaugsmą! Rezultatas - vienas išmestas, kitas nukautas. Trečias lyg ir pabėgo o gal padvėsė…nes kokis tai kvapas salone vis dar jaučiamas. Ar tik neteks atėjus pavasario sezonui ardyt salono ir valyti kapitaliai visko po mano “nuomininkų” pasibuvimo. Iš pradžių sukau galvą, kaip jos pateko į audinę. Po gerų paieškų manau radau nedidelę apskritą, neuždengtą angą iš variklio skyriaus, netoli vairo kolonėlės (apačioje nuotraukoje matosi jau užkimšta raudonu kamščiu).

 8.   Lamar Jacobs rašo:

  ne vienas rašote,kad ta jauna moteris ,ar jos vyras kalti,kad per greitai pasimylėjo.O jau jūs,kai kurios, gal po pusmečio po gimdymo, meile užsiėmėte?Juk jauni žmonės,ir aš nelaukiau 3mėn.O po man atliktos tulžies operacijos /chirurginiu būdu,prieš 40m. tai buvo/,grįžus iš ligoninės,pasimylėjome,ir neiširo tos siūlės.Gaila tos šeimos ,artimųjų,bet,gal,jaunimas paskaitys ,kad esant bet kokiam sunegalavimui,kviesti greitąją,nelaukti rytojaus ar vakaro,nes kartais tas delsimu padarome didelę klaidą,kuri nebepataisoma.

Rašyk komentarą