BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauja www adresų galūnė - .tel

Šiandieną nuo 15 valandos prasideda .tel domenų registracija. Štai laiškas kurį gavau iš UAB „Interneto vizija“.


 


„Informuojame, kad nuo 2009 m. kovo 24 d. 17:00 prasideda vieša .tel adresų registracija. Pasirūpinome, kad galimybę registruoti .tel adresus turėtų ir UAB “Interneto vizija” klientai, tad jau dabar galite pateikti savo užsakymą www.iv.lt svetainėje, jis bus pradėtas vykdyti iš karto po registracijos pradžios.


 


Išsamesnė info: http://pagalba.serveriai.lt/news/28/lt/0.html


 


Iškarto mintis kilo registruoti omni adresą su 50lt kainuojančia .tel galūne, bet jau kaip ir buvo galima tikėtis adresas buvo rezervuotas. Rezervuota jau gana daug ir kitų vardų su šia galūne :(

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Nauja www adresų galūnė - .tel”

 1.   caffeine in soda rašo:

  In the past few years Pepsi has been known for manufacturing and distributing oddly flavored versions of their renown Pepsi soda. They’ve gone clear, white, clear, red, and now they’re going blue with Pepsi blue.

 2.   Emmett Adrien rašo:

  I just want to say I am just newbie to blogging and site-building and actually enjoyed you’re blog. Likely I’m going to bookmark your blog . You amazingly have excellent articles. Many thanks for revealing your blog.

 3.   Lyle Levans rašo:

  I just want to tell you that I am just newbie to weblog and honestly liked you’re web site. Very likely I’m planning to bookmark your website . You definitely have superb article content. Thanks a bunch for sharing your web page.

 4.   Edgaras rašo:

  Kas gali pasakyti ar duoda domenas su tel galune kokios naudos del seo? pvz http://autodiagnostika.tel ?

Rašyk komentarą