BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pokalbis su ishop.lt


Jau daug metų gaminate ir prekiaujate „Acme“ produkcija, kodėl nusprendėte Internete prekiauti dar ir „Apple“ gaminiais? Gal ateityje tai taps pagrindinė įmonės veikla?


 Ateityje tai tikrai netaps pagrindine įmonės veikla. Sprendimas atidaryti Apple internetinę parduotuvę buvo priimtas dėl to, jog atsirado puiki galimybė iš produktų, kurios mėgstame, sukurti verslo idėją bei ją įgyvendinti. O kai viskas vyksta apie tai, ką mėgsti bei kuo domiesi, sėkmė yra beveik ranka pasiekiama. 


Kaip sekasi pardavinėti „Apple“ produkcija? 


Galėčiau drąsiai pasakyti, jog startas pranoko lūkesčius. Manau, jog tai yra sėkmingas projektas ir dėl to, jog apskritai Apple vartotojas yra pažengęs, todėl pirkimas internetu jam nėra naujiena bei kažkokia “fobija”. Tačiau neužmiegame ant laurų, geresni rezultatai skatina siekti aukštesnių tikslų. Norime, jog žmonės pradėtų tapatinti Apple su iShop.lt ir sistemingai dirbsime šia linkme. 


Ar sulaukėte didelio pirkėjo antplūdžio prieš didžiąsias metų šventes? 


Taip, prieš šventes ir netgi per jas buvo jaučiamas didelis pirkėjų aktyvumas. Sulaukėme daug įvairių bei įvairiomis temomis užklausų bei daug pirkimų. 


Kokios dažniausiai prekės pasirenkamos, su mažesne ar didesne įrenginio talpa? 


Jei gerai supratau tai klausiate apie iPod’us? Atsakyti į šį klausimą vienareikšmiškai taip pat būtų sunku… Galiu tik pastebėti, jog mažiausios talpos įrenginių yra perkama mažiau, nei vidutinės ar didžiausios talpos. 


Gal galite išvardinti perkamiausių gaminių penketuką? 


Įvardinti prekes “žvaigždes” būtų sudėtinga, nes tokių nėra. Pačios paklausiausios prekės tikriausiai yra MacBook nešiojamieji kompiuteriai, iPod įrenginiai (grotuvais juos tiesiog nesinori vadinti dėl funkcijų gausos) bei nešiojamųjų kompiuterių krepšiai. Krepšius iš tiesų sėkmingai perka, nes prekyboje turime aukštos kokybės, stilingų bei pasaulyje žinomų gamintojų krepšiai. 


Kaip manote, dėl kokių priežasčių „Apple“ produkcija tokia geidžiama ir vertinama? 


Todėl, kad Apple komanda kuria produktus, galvodama apie Jus, mus, ir visus kitus vartotojus. Todėl, kad tai yra ženkliai patogiau. Todėl, kad pradėjus naudotis Apple kompiuteriu pradėsi jausti antipatiją Microsoft. Todėl, kad naudojantis Apple nebūsi “krūtas”, o būsi protingas, nes naudotis Apple yra taip paprasta. Todėl, kad Apple produkcija skirta mąstantiems kitaip. Suprasti šitą fenomeną labai padeda “Apple smegenys” knyga, kurią verta perskaityti, jei Apple yra įdomi. 


Kada galime tikitės telefono „iPhone 3G“ kainos kritimo? 


Kol kas šio įrenginio brangimas yra labiau tikėtinas, nei kainos kritimas. Kodėl? Nes tiekėjai pakėlė tiekimo kainą, taip pat padidėjo PVM mokestis.  Kainos kritimas manau yra galima tik jei Apple išleis naują modelį. 


Jei ne paslaptis kiek jau pardavėte iPhone? 


Daugiau nei 10, mažiau nei 100J. 


Kokią vidutiniškai sumą pinigų palieka pirkėjas? 


Pirkėjai pinigų “nepalieka”. Jie perka prekes, o vidutinė įsigijamos prekės vertė yra apie 1.000 litų. 


Tarkime man pasirinko pirkinio kaina yra truputį per didelė, ar leistumėtės į derybas, ar kainos jau galutinės? 


Jei vieno ar kelių procentų nuolaida būtų pakankamas motyvas užbaigti pirkimo procesą – derybos yra įmanomos. Be abejo  ne tokios, kaip turguje, ar kaip Turkijoje J. Apskritai nuolaidų stengiamės nedalinti, nes kainos yra pagrįstos ekonomine logika, o jei galime parduoti pigiau, tai iš karto ir rašome žemesnę kainą. Bet magiškas žodis “prašau” dažnai nugriauna visas sienas J. 


Kokie Jūsų ateities planai? 


Mūsų ateities planai yra pildyti parduodamų prekių asortimentą bei pasiūlyti klientams prekių, kurios sietųsi su Apple. Tai bus profesionalūs fotoaparatai, audio įranga ir pan. Taip norime tapti dar lankstesni, todėl planuojame įdiegti daugiau atsiskaitymo būdų. Strateginiai planai yra plėsti el. parduotuvės veiklą į kaimynines šalis.


Tai tiek, dėkoju už pokalbį.

Rodyk draugams

1 komentaras | “Pokalbis su ishop.lt”

  1.   Huey Neiger rašo:

    I just want to tell you that I’m newbie to blogs and truly savored this web site. Almost certainly I’m want to bookmark your website . You certainly come with amazing articles and reviews. Appreciate it for sharing your web page.

Rašyk komentarą