BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘E.parduotuves’ kategorija

Kas geriau pigiau ar lengviau?

2009-02-26


Atsidarė nauja, bet gan keista elektroninė parduotuvė, kurią nežinau ar galėtume tokia pavadinti nes ji siūlo pasirinkti viena produktą iš trijų. Šį e-shopą galime pasiekti adresu www.pirkpaprastai.lt


 


Ši El. Parduotuvė labiau manyčiau tinka tokiems žmonėms, kuriems reikia tik kažkokio tai daikto, tačiau jam nėra labai svarbi nei jo kaina nei techniniai parametrai. Todėl, galvoju, kad tokia parduotuvė labiau skirta mažiau susigaudantiem naujausiuose technologijose arba vyresnio amžiaus žmonėm, tačiau tokie asmenys nemanau, kad apsipirkinėja initernetu ir todėl toks prekybos modelis kuris yra gan paplitęs užsienyje, kažin ar pasiteisins ir čia Lietuvoje.  


 


Na išskyrus, jei pirkėjas čia kaip tik ras tą prekę kurios norėjo ir ji bus pigiau nei kitur, tai kodėl neįsigyti? Bet pirma pažiūrime ar tikrai bus pigiau… Kainų palyginimui išsirenku kelias prekes. Pirmasis tebūnie nebrangus mobilusis telefonas nokia 1650, modelis labai paprastas, tai ir kaina jo nėra didelė, vos 159,10lt tačiau palyginkim su kita parduotuve, tarkime viena iš didesnių mobiliųjų telefonų parduotuvių mobili.lt. Čia kaina 150lt. Pasirinkime prekę iš kitos kategorijos, tebūnie USB raktas Corsair 32GB, Jo kaina 268.59lt. Palyginkime su kita tarkime icg.lt, kaina vėl mažesnė 259.99lt. Na liko paskutinė galimybę pasitaisyti. J Paimkime GPS imtuvą TOMTOM GO730 jo kaina pirkpaprastai.lt yra 1371.26lt Palyginti nėjau į  bms.lt jo kaina ten tik 1199.90.lt Rezultatai nuvylė… Prekės pasirinkau bet kokias ir ėjau palyginti į bet kokią į galvą šovusią parduotuvę, rezultatus matote patys.


 


Informacijos apie pirkimą ir pristatymą labai mažai, neaišku nei kiek užtruks siuntimas.


 


Ši elektroninė parduotuvė vargu ar padės Jums sutaupyti, tačiau labai tikiuos padės lengvai ir greitai apsipirkti.


 

Rodyk draugams

Įvairių niekučių elektroninė parduotuvė

2009-02-20

 


 


Nerandate, ką nupirkti dovanų savo draugui, žmonai ar vyrui? O gal šiaip viskas pabodo ir kokiu nors niekučiu norite pradžiuginti save? Tuomet apsilankykite naujoje e-parduotuvėje smagiosdovanos.lt. Ji prekiauja įvairiais linksmais niekučiais: kruvina dušo užuolaida, borato kostiumas ar stebuklingas kamuolys. Iš ties daiktų daug ir smagių.


 


Prekės aprašymai skurdūs tačiau, juos paįvairina linksi video kurie yra kurti tikriausiai pačios šios parduotuvės personalo darbuotojų, tačiau ir filmukų dar kol kas yra mažai. Kainos įvairios, ar jos didelės, sunku pasakyti, nes nelabai dar yra su kuo palyginti, tačiau kai kurie pirkėjai kritikuoja ir sako, kad kainos kosminės, tačiau ką darysi jei užsigeidei to žaisliuko J.


 


Yra visi apmokėjimo būdai, prekės užsakymas kaip teigia neturėtų trukti ilgiau kaip dvi dienas, minusas tik tas, kad pristatymo kaina 7lt, o į kuršių nerija net 60lt.

Rodyk draugams

Kur pirkti? Pirk internete!

2009-02-04


Nauja elektroninė parduotuvė adresu www.pirkinternete.lt, kol kas nieko neišsiskiria iš kitų eshopų tiek dizainu, tiek kainomis. Parduotuvė prekiauja, buitine bei kompiuterine technika, knygomis, muzika, kosmetika ir kaip jie įvardina „pramogomis“ t.y. stalo žaidimai, dėlionės bei mergaitėms. Kažkaip keistai skambantis meniu :), bet tai ne problema, problema tame, kad kol kas prekių pasirinkimas dar labai menkas be to kai kurių prekių pirstatymas gali trukti gan ilgai, o prisatymo kaina priklauso nuo pirkinio. Na ką kol kas svetainei galiu palinkėti tik sėkmės ir vytis bei aplenkti savo konkurentus. :)

Rodyk draugams

Kaip sekasi Superfanui?

2008-09-17


Visai neseniai atsidarė naujas e-shopas adresu http://www.superfanas.lt prekiaujantis Lietuvos sirgalių atributika. Paskaitykim, ką man pavyko sužinoti ;)


Pirkimas nesulėtėjo


Superfanas.lt e-shopas buvo atidarytas per patį Olimpiados įkarštį ir iškart susilaukė didelio žmonių susidomėjimo. Pasibaigus olimpiadai, savininkas Arūnas Puščius manė, kad pirkimas sumažės, bet taip neatsitiko. Per dieną gaunama apie 10 užsakymų, vienas žmogus vidutiniškai išleidžia apie 55lt, apyvarta siekia 500lt. A. Puščius džiaugėsi, kad atsirado jau ir lojalių klientų, kurie perka atributikos ne tik sau, bet ir savo draugams kaip gimtadienio dovanas.


Laukia sporto sezonų


Laukiame kol prasidės sporto sezonai. Dabar ramiai pildomas asortimentas. Turime ne tik Lietuvos atributikos, bet ir Žalgirio, Lietuvos ryto. Kol kas labiau, pagal pirkimą, pasireiškia Ryto fanai. Taupom pinigus ir netrukus užpirksim futbolo atributikos, F-1 ir NBA. Deramės su viena sporto aprangos parduotuve dėl jos produkcijos platinimo per Superfanas. Visai netrukus turėtų pasirodyti bent 100 naujų prekių susijusių ne tiek su atributika, kiek apskritai su sporto apranga ir avalyne.  Bus prekinių su tokiais ženklais kaip K1x, Adidas, spalding, Wilson, Nike.


Perkamiausia prekė - diržai


Labai populiarūs yra Austi diržai. Daugiausiai nuperka diržų su Vyčiu. Nemažas susidomėjimas ir Žalgirio bei Lietuvos ryto diržais. Antra pagal populiarumą prekė yra džemperis Lietuva su kapišonu. Trečią vietą dalintųsi įvairios LT kepurėles ir rankos raištis su Vyčiu.


Pristatė per 1 valandą


Greičiausiai pristatyta prekė buvo per 1 valandą. Ilgiausiai užtruko 75 val., nes kurjeriai niekaip nerado kaimo adreso Kauno rajone. Vilniuje pristatymas dar nėra užtrukęs ilgiau nei 24 val. Arūnas sakė, kad viena kartą džemperį teko vežti 2 kartus, nes dydis niekaip netiko. Pirkėjui papildomai nieko nekainavo. Galiausiai viską sutvarkėm ir dabar žmogus vaikšto žalias ir laimingas.

Rodyk draugams

Perku iš pigu.lt

2008-08-04


     Po interviu su www.pigu.lt gavau 50lt kuponą su pasiūlymu apsipirkti. Kurį laiką galvojau, ką galėčiau nusipirkti, tačiau nieko gero nesumąsčiau, todėl nusprendžiau neviršyti turimos sumos ir įsigijau keletą niekučių. USB raktą ir porą knygų.


     1. Registracija. Labai paprasta ir patogi, nereikėjo suvedinėti daugybės savo duomenų. Tiesiog įvedame el. pašto adresą ir slaptažodį. Vėliau, kuomet išsirinksime prekes teks pateikti savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, telefono numerį. 


     2. Apmokėjimas. Apie jį nieko daug negaliu papasakoti, nes atsiskaičiau nuolaidų kodu. Bet yra visi atsiskaitymo būdai: elektronine bankininkyste, kreditine paypal kortele bei banko pavedimu ir grynaisiais, atsiimant prekes.


     3. Pristatymas. Taigi prekes užsisakiau Šeštadienį. Pirmadienio rytą prekės jau buvo patvirtintos. Po poros dienų - trečiadienį 12:21. buvo perduotos kurjeriui. Taigi, jau tikėjausi tą dieną jas ir gauti, nes prie prekių buvo parašyta, kad pristatymas iki 3 dienų. Tačiau tą pačią dieną apie 14:20 gavau skambutį iš pigu.lt. Manęs paklausė ar būtų gerai jeigu prekę pristatytų kitą dieną ir ar man nebūtų jokių problemų. Žinoma aš sutikau, nors ir tikėjausi, kad jau šiandiena aš jau jas turėsiu. Taigi kitą dieną tarp 3 - 4 val. gavau skambutį iš kurjerio. Paklausė dėl pristatymo laiko. Kadangi buvau namuose jau po 20 minučių gavau savo siuntinį.     Prekės buvo tvarkingai supakuotos į dėžutę. Kartu buvo ir sąskaita faktūra bei USB garantinis lapas. Nepatiko tik tai, kad jei prekė sugriūna visas vežimo išlaidas apmoki pats, taigi, perkant tokį daiktą kaip USB siųsti jo neapsimoka, nes išeina pusė jo sumos…


     Taigi viskas įvyko sklandžiai, gal tik truputi suvėluota su prekių pristatymų, bet tai manęs neatbaidė įsigyti prekių dar kartą. Todėl drąsiai rekomenduoju, tai padaryti ir jums.

Rodyk draugams

Švieži kava internetu

2008-06-25


     Vis daugiau įmonių savo veiklą kelia į internetą. Taip neseniai padarė ir UAB “Šviežia kava”, įkūrusi e. parduotuvę adresu, www.svieziakava.lt. Tikriausiai, apmąstydami galimybę įsigyti kava internetu, pirmiausiai pagalvojate apie tokią kaip “Jacobs”, “Pauling” ar kita, tačiau svieziakava.lt prekiauja kur kas brangesne ir geresne kava. Už kurią teks sumokėti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų ar net tūkstančių litų už kilogramą. Iš viso galėsime pasirinkti iš 60 rūšių.


    Svetainė išvaizdi, nestandartinė, su flash elementais, puikiai atspindi parduotuvės temą, vis dėl to, juk kūrė “Gaumina”. Nors iš pradžių ieškojau, kurgi ta e.parduotuvė, tik vėliau pastebėjau, kad apačioje yra slinkties juosta… :)


     Atsiskaitymas už prekes nesudėtingas, kaip ir kitose e. parduotuvėse. Gaila tik tiek, kad už kavą galėsime atsiskaityti tik pavedimu. Kuomet patvirtinate, jūsų užsakymo informacija nedelsiant siunčiama “Šviežios kavos” skrudinimo cechui. Kitą darbo dieną paruošta jums kvepianti kavos siunta bus perduota kurjerių tarnybai ir per 24 valandas pristatyta jūsų nurodytu adresu. Išskyrus, paskutinę darbo dieną prieš šventines ar išeigines dienas kurjeriui perduota siunta bus pristatyta artimiausią darbo dieną. Pristatymas pirmiesiems 1000 pirkėjų bus nemokamas vėliau po 10lt. O į Kuršių Neriją papildomas net 60lt mokestis.


     Pati parduotuvė ir idėja tikrai puiki, todėl neturiu jokių priekaištų.

Rodyk draugams

parkerpen.lt - Prabangios rašymo priemonės.

2008-06-03


Iš pradžių kuomet tik įėjau į puslapį, pagalvojau ko tik neprigalvoja dabar prekiauti internetu. Ir galvoju kiek iš tokio verslo galime uždirbti, jeigu rašiklis kainuoja apie 5lt, ir kas turėtų tai pirkti. Bet pasirodo klydau, nes parkerpen.lt prekiauja ne šiaip sau pigiomis kancelerinėmis prekėmis, bet prabangiomis rašymo priemonėmis: plunksnakočiais, tušinukais, rašikliais ir t.t.


Prekių asortimentas platus - nuo paprasčiausių tušinukų iki elegantiškų ir prabangių plunksnakočių. Įvairių gamintojų -nuo “Parker” iki “Waterman” kolekcijų. Taip pat ir įvairių kainų - nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių litų. Taigi rinktis bus iš ko.


Parkerpen.lt garantuoja, kad leis gražinti nepatikusias prekes. Be to visoms rašymo priemonėms suteikiama 2 metų gamintojo garantija.


Už pristatymą papildomai nereikės mokėti, nes jo kaina jau įtraukta į prekės kainą.


Pati svetainė išvaizdi, atrodo solidžiai. Patogiai išdėstytas meniu. Įdiegta mokejimai.lt atsiskaitymo sistema. Trumpai 5 - iais žingsniais paaiškinta, kaip pirkti, todėl nemanau, kad turėtų kilti kokių sunkumų.


Manau visa ši parduotuvė yra puiki norintiems nupirkti dovanas verslo srities žmogui, draugui, šeimos nariui ar tiesiog sau.

Rodyk draugams

kompiuterinės įrangos e-parduotuvė - e24market.lt

2008-05-30

    


     Nors elektroninių parduotuvių prekiaujančių kompiuterine įranga Lietuvoje jau koks pusšimtis, bet jų vis dar nepaliauja kurtis. Štai visai neseniai pasirodė e24market.lt.


     Apie kainas. Atsitiktinai iš e24market.lt parduotuvės išsirinkau 3 skirtingas prekes ir palyginau su skirtingomis kitomis parduotuvėmis. 


Pirmoji pasirinkta prekė mobilusis telefonas nokia N95 8GB. Šis modelis e24market.lt kainavo 2258,34 šią prekę palyginau su mobili.lt kurioje prekė kainavo 2200lt, vis dėlto kaina realioje parduotuvėje buvo mažesnė 53lt negu elektroninėje.


Sekančia preke pasirinkau Apple Ipod Nano 4GB jos kaina 532,18lt. “BMS” ta pati prekė kainavo 499.95lt


Paskutinė - skaitmeninis fotoaparatas Olympus MJU 760 kurio kaina 746,70. Deja toks pat modelis “Topo centre” kaina buvo gerokai žemesnė, tik 559lt. Kainų skirtumas beveik 190lt.


     Parduotuvės minusai. Svetainėje dar matosi programavimo klaidų kurios gadina tinklapio vaizdą. Kol kas, kai kurių prekių pasirinkimas dar skurdokas, tarkime, delninių kompiuterių vos keletas, iš mobiliųjų telefonų beveik visi nokia, o prie nešiojamų kompiuterių gamintojų pavadinimų neišvysime nei dell nei asus. Be to nelabai išsamūs prekių aprašymai. O kaip ir pastebėjote tai kainos daugumos prekių kur kas aukštesnės. Taip pat mokame už pristatymą http://www.e24market.lt/index.php?sid=c229515461b81c9744ce9fbc4c54b562&cl=info&tpl=delivery_info.tpl


     Pliusai. Svetainė išvaizdi, patogi. Galime pirkti be registracijos. Yra galimybė užsisakyti naujienas el. paštu. Gauti informaciją apie pasirinktų prekių kainų pokyčius. Galėsime gražinti prekes per dvi savaites nuo užsakymo dienos.

Rodyk draugams

Įrankių ir statybinių medžiagų el. parduotuvių apžvalga.

2008-05-26

     Pastebėjau, kad eshops.lt tarp naujausių el. parduotuvių įtraukė nemažai įrankiais ir statybinėmis medžiagomis prekiaujančių įmonių. Keletą iš jų trumpai aprašysiu.


     “Arūšta” - įrankiais, sporto, sodo prekėmis, ir kitais daiktais prekiaujanti e-parduotuvė negali pasigirti didelių prekių gausa, kurias galėtumėme įmesti į krepšelį. Nors svetainės išvaizda graži, bet puslapis bent jau man sunkiai dirbo, sunkiai užkrovė arba išvis neužkrovė, paspaudus ant prekės “plačiau”. Gaila, kad nėra informacijos kaip pirkti, ir panašios svarbios info. Be to perkant daugiau nei už 500lt pristatymas nemokamas, o perkant už mažiau, kainos tai ir neradau parašytos.


     “Vėjuva” -  prekiauja įvairiomis statybinėmis medžiagomis. Prekių pasirinkimas gal ne toks platus, kaip realioje parduotuvėje, bet kaip elektroninėje pakankamas manau. Svetainė patiko tuo, kad labai patogi valdyti, viskas suprantamai ir aiškiai  pateikta. Kiek supratau atsiskaitymo banko pavedimu nėra. Tiesiog įsidedi prekes į krepšelį ir užpildai trumpą kontaktų forma. Vėlgi informacijos jokios ir iškyla begalės klausimų dėl pristatymo vietos, kainos ir kt. Taigi jeigu nuspręstumėte pirkti, prieš tai, manau, reikėtų su jais susisiekti ir pasidomėti šiais klausimais.


     “Geri įrankiai” - kaip ir iš pavadinimo buvo galima suprasti įmonė prekiauja darbo įrankiais. Pasirinkimas nėra labai platus nesiekia nei 1000 įrankių, bet didžiausias pasirinkimas yra šlifavimo medžiagų ir kt. abrazyvų bei frezavimo įrankių. Parduotuvėje yra visa reikalinga informacija: kaip pirkti, apie pristatymą. Taip pat suteikia garantijas, jei pirkinys netiko, jį galime gražinti per 14 dienų ir atgauti sumokėtus pinigus. Jeigu pirksime daugiau kai už 1000lt pristatymas nemokamas.

Rodyk draugams

Vaisiai ir daržovės internetu

2008-05-22


     Kuo toliau, tuo įdomiau. :) Kiekvieną dieną Lietuvoje atsiranda vis naujų ir viena už kitą įdomesnių el. parduotuvių. Štai neseniai pasirodė vien daržovėm ir vaisiais prekiaujanti e-parduotuvė adresu litbana.lt.


     Taigi, kaip ir apie kiekvieną svetainę pradėsiu aprašinėti nuo pradžių. Visų pirma į akis krito dizainas, jis gan paprastas ir man pasirodė nelabai išvaizdus. Nors apie įmonės veiklą informacijos gausu, tačiau trūksta informacijos apie patį apsipirkimą. Nėra nei D.U.K, nei kiek kainuos pristatymas, nei per kiek laiko pristatys. Tik paspaudus ant prekės “užsakyti” ir peržiūrėjus krepšelį sužinojau, kad minimali užsakymo suma 100lt ir pristatymas tik Vilniuje, bet per kiek laiko pristatys taip ir neradau. Taigi apie parduotuvę nieko gero negaliu pasakyti, nes kol kas matosi, kad jų požiūris į tai nėra rimtas. Ir šiaip manau, kad dar Lietuvoje e-prekyba nėra dar tiek pribrendusi, kad žmonės pirktų maisto produktus internetu.

Rodyk draugams