BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Kita’ kategorija

It verslas Turn off

2009-05-02

Sveiki,
Turiu liūdną žinią tiek jums (prenumeratoriams) ar šiaip daugiau nei kartą, du, čia užsukusiems skaitytojams. Dėl didelio darbų krūvio , tinginio :) ir šiaip įvairių kitų smulkių priežasčių nustoju vystyti savo pirmąjį it verslo blogą. Šiandien jam sukanka lygiai vieneri metai. Iš tiesų nesitikėjau, kad taip ilgai pavyks man šioje sferoje išsilaikyti.
Per šiuos metus sukaupiau 130 prenumeratorių, keliolika tūkstančių lankytojų, apie pusšimtį komentarų. Tai nėra dideli skaičiai, tačiau jau šis tas.
Norėčiau padėkoti http://www.nezinau.lt kuris savo blogoramomis apie mano blogą pranešdavo daugybei lankytojų. http://www.blogologas.lt kuriame stebėdavau prenumeratorių skaičių ir lygindavau su kitais :) taip pat kitiems, kurie apie mane rašė, davė patarimus pasiūlymus. Ačiū skaitytojam kurie lankėsi ir nepatingėdavo retkarčiais pakomentuoti. :)
Nesakau sudie, sakau iki pasimatymo… :‘)

Rodyk draugams

Jeigu išmetė tave iš darbo :)

2009-04-08


Netekote darbo? Trūksta pinigų? Nebėda! Dabar galima visko prisigalvoti ;)


Pavyzdžiui “Danske Bankas” Pradėjo akciją: Rekomenduok “Danske banką” ir gauk premiją nuo 50lt.


Kaip viskas vyksta?


1. Bet kuriame “Danske banko” skyriuje pasiimk akcijos kuponų.
2. Rekomenduoji “Danske banką” kitam žmogui ir įteik tą kuponą.
3. Jei iš tavęs gavęs kuponą žmogus “Danske banke” apsidraus arba apdraus savo vaiką investiciniu draudimu, tu gausi bent 50-ies litų premiją.


Tai va, jei į dieną bent po vieną tokį žmogų rastumėte, tai jau mėnesiu gale turėtumėte 1500lt. :)


Daugiau informacijos  http://www.danskebankas.lt/files/atmintine.rekomenduotojui.pdf

Rodyk draugams

Nauja www adresų galūnė - .tel

2009-03-24

Šiandieną nuo 15 valandos prasideda .tel domenų registracija. Štai laiškas kurį gavau iš UAB „Interneto vizija“.


 


„Informuojame, kad nuo 2009 m. kovo 24 d. 17:00 prasideda vieša .tel adresų registracija. Pasirūpinome, kad galimybę registruoti .tel adresus turėtų ir UAB “Interneto vizija” klientai, tad jau dabar galite pateikti savo užsakymą www.iv.lt svetainėje, jis bus pradėtas vykdyti iš karto po registracijos pradžios.


 


Išsamesnė info: http://pagalba.serveriai.lt/news/28/lt/0.html


 


Iškarto mintis kilo registruoti omni adresą su 50lt kainuojančia .tel galūne, bet jau kaip ir buvo galima tikėtis adresas buvo rezervuotas. Rezervuota jau gana daug ir kitų vardų su šia galūne :(

Rodyk draugams

Nauja apklausa

2008-11-22


Wow, tokio didelio aktyvumo apklausoje iš ties nesitikėjau, iš viso balsuota net 126 kartus. Palyginus tai nėra įspūdingas skaičiai, tačiau kaip mano blog‘ui tai visai neblogai. 


O dabar apklausos rezultatai:


Klausimas: Ar esate pirkę internete?


Atsakymai: 1. Taip - 74 balsai ir tai sudarė 59% apklaustųjų. 2. Taip, bet daugiau nepirksiu - 3 balsai, 2%. 3. Ne, bet ruošiuosi - 27 balsai, 21%. 4. Ne ir nežadu to daryti - 22 balsai, 17%.


Rezultatai neblogi ir palankūs el. Prekybai vystyti.


O dabar nauja apklausa! Susijusi su artėjančiomis šventėmis - Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Klausimas: Kur pirksite Kalėdines dovanas? Atsakymai: 1. Prekybos centruose, 2. El. parduotuvėje. 3, Pirmiausiai ieškosiu geresnio varianto po to nuspręsiu, 4. Nieko nepirksiu.


Taigi, būkite aktyvūs ir dalyvaukite naujoje apklausoje.


P.S apklausa vyks 2 savaites, iki  gruodžio 6 dienos!

Rodyk draugams

It verslo blog’as dar gyvuos

2008-09-01

Sveiki,


Visų pirma, visus moksleivius sveikinu su rugsėjo 1 - sios švente. Sėkmės moksluose!


Noriu pasakyti, kad blog‘as kol kas ir toliau gyvuos. Jau šią savaitę, turėčiau pateikti naują ir įdomų interviu su viena iš mini aukcionų svetainių. Taigi prenumeruokite naujienas ir laukite žinių!


 

Rodyk draugams

Išeinu atostogų

2008-08-19

Iš pavadinimo viskas aišku, bet nežinau kada pareisiu, gal jau rudenį, gal dar ne…

Rodyk draugams

VMI siūlo naują elektroninę paslaugą

2008-08-14

     Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) pristato naują elektroninę paslaugą gyventojams – mokesčio už verslo liudijimą skaičiuoklę.

     Naudodamiesi skaičiuokle gyventojai gali lengvai suskaičiuoti mokėtiną Gyventojų pajamų mokesčio sumą pagal jų verslo liudijimo tipą, veiklos trukmę, verslo liudijimo rūšį ir vietos savivaldos nustatytas atitinkamas lengvatas, taip pat Privalomojo sveikatos draudimo įmokas ir Valstybinio socialinio draudimo įmokas už pasirinktą veiklos laikotarpį. Skaičiuoklė patalpinta VMI interneto svetainėje. (Ją galite rasti čia).


     „Gyventojų, dirbančiųjų pagal verslo liudijimus, skaičius kasmet vis didėja — nuo 2003 metų iki 2007 metų jis išaugo nuo 70 tūkst. iki 100 tūkst., o per šių metų septynis mėnesius jau siekia 87 tūkstančius. Stengdamiesi supaprastinti mokesčių mokėtojams įmokų apskaičiavimo ir sumokėjimo tvarką sukūrėme šį elektroninį įrankį.“, — teigia VMI prie FM Paslaugų mokesčių mokėtojams departamento direktorė Stasė Aliukonytė – Šnirienė.


     Šiuo metu pristatoma bandomoji skaičiuoklės versija, todėl gyventojai iki šio mėnesio pabaigos kviečiami teikti savo pastabas ir pasiūlymus VMI darbuotojams elektroniniu paštu: pmmd@vmi.lt. Atsižvelgus į pastabas, skaičiuoklę planuojama patobulinti.


     Daugiau informacijos apie šią skaičiuoklę gyventojai gali gauti paskambinę nemokamu Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

Rodyk draugams

Internetinių žaidimų verslas nemokėjo mokesčių

2008-07-19

Užklydau, į vmi.lt ir užmačiau kaiką įdomaus…

2008 m. birželio 13 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad apie 20 tūkst. internetinio žaidimo dalyvių jo organizatoriui – viešajai įstaigai mokėjo pinigus, o šios pajamos vėliau nebuvo apmokestinamos.

Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistai atliko operatyvų patikrinimą viešojoje įstaigoje, kuri internetiniame tinklalapyje organizuoja internetinį žaidimą vaidmenimis – MMORPG (angl. – Massive multiplayer online reole – playing game), kurį žaidžia daug dalyvių vienu metu. Specialistai nustatė, kad šiuo metu strateginiame žaidime yra apie 20 tūkst. aktyvių žaidėjų, o vienu metu žaidžia iki 5 tūkst. dalyvių.  


Viešoji įstaiga, organizuojanti žaidimą, yra įsiregistravusi paramos gavėja ir interneto svetainėje, kurioje galima prisijungti prie žaidimo, yra nurodyti trumpieji telefono numeriai bei banko sąskaita, į kurią galima pervesti lėšas tariamai skirtas paramai.


Mokesčių inspekcijos specialistai nustatė, kad SMS žinute arba pasinaudojant banko sąskaita sumokėjus mokestį organizatoriui, žaidimo dalyvis gauna papildomas privilegijas, kurios galioja tam tikrą laikotarpį. Norėdamas vėliau naudotis privilegijomis, žaidėjas privalo dar kartą susimokėti – išsiųsti SMS žinutę (žinutės kainas – 2 ir 5 litai) arba pervesti lėšas į nurodytą sąskaitą. Nustatyta, kad toks žaidimo paslaugų teikimas už atlygį nėra parama, o gautos pajamos už suteiktas paslaugas turėtų būti apmokestintos LR įstatymų nustatyta tvarka. Už patikrinimo metu nustatytus pažeidimus viešosios įstaigos vadovui pradėta administracinė teisena.


VMI primena, kad šiais metais tai jau ne pirmas atvejis, kai mokestiniai pažeidimai nustatomi virtualioje erdvėje. Balandžio mėnesį nustatyta e. parduotuvė, kurioje nelegaliai prekiauta kiniškomis prekėmis.


„E. paslaugos – viena iš prioritetinių VMI kontrolės sričių šiais metais. Institucijos specialistai analizuoja internete veikiančias parduotuves, svetaines, teikiančias įvairias paslaugas, tikrina, ar jų savininkai veikia legaliai ir moka mokesčius valstybei“, — sako VMI prie FM viršininko pavaduotojas Dainius Daugirda, primindamas, kad bet kuris asmuo, užsiimantis komercine ūkine veikla, tai turėtų daryti sąžiningai, įregistruoti savo vykdomą veiklą kaip to reikalauja įstatymai bei sumokėti mokesčius.

Rodyk draugams

internetinė adaptacija

2008-07-15


     Šie metai - interneto revoliucijos arba adaptacijos metai. Nes jau galėsime nusipikrti ne vien svetainę su pasirinktu domenu .lt, com, net ir t.t. bet galėsime turėti ir savo tarkime www.manoblogas.itverslas Kaip jums taip? :) Žinoma tokio tipo adresai prieinami ne kiekvienam, nes ši paslauga kainuos per 100 000 lt. Taigi kol kas tokius adresus pirks tik didelės tarptautinės kompanijos, o mums, manau, teks dar palaukti keletą metelių…


P.S. Truputi apsileidau ir jau seniai rašiau, bet pastebėjau, kad padidėjo prenumeratorių, todėl nenoriu jų nuvilti ir kiek tik leis laikas, stengsiuosi “bloginti” :D. Taigi, jeigu norite, kad rašyčiau, prenumeruokite naujienas, viršuje, dešinėje pusėje rasite ikoną. ;)

Rodyk draugams

.info domenai tik po 7lt.

2008-07-01


     Šiandien jau baigėsi .eu domenų akcija. Kurios metu .eu domeną galėjome įsigyti už 9lt. Bet štai prasideda nauja dabar .info domenas kainuos 7lt (be PVM)


     Štai tokį laišką gavau iš serveriai.lt


Informuojame, kad liepos mėnesį Afilias organizacija (.info
adresų registras) vykdo .info adresų populiarinimo akciją ir
visiems akredituotiems registratoriams taiko palankesnes
sąlygas .info adresų registravimui.

Siekiame, kad mūsų klientai pasinaudotų šios akcijos
privalumais, todėl sumažinome .info registravimo kainą
iki 7 Lt. Užsakyti .info adresą nauja kaina galite
Serveriai.lt svetainėje:

http://www.serveriai.lt/

Akcijinių .info adresų skačius yra ribotas, 7 Lt kaina
galioja tik naujų adresų registravimui pirmiems
metams, pateikiant užsakymą Serveriai.lt svetainėje.

Įprastinė .info adresų registravimo kaina yra 29 Lt,
.info adreso pratęsimas metams kainuoja 29 Lt.
Kainos nurodytos be PVM.

Rodyk draugams